Bir şey mi arıyorsunuz?

Laboratuvar Danışmanlık Hizmetleri

Laboratuvar Danışmanlık Hizmetleri

 

Tetra Tıp Laboratuvarı olarak, iyi ve ilkeli laboratuvarcılık anlayışımızı sağlık sektörünün her alanına ulaştırmaya çalışıyoruz.

Hastalarımıza, iş ortaklarımıza, kliniklere, hekimlere ve tüm sağlık çalışanlarına laboratuvarcılık hizmetlerimizle destek oluyoruz.

Konu insan sağlığı olduğunda güvenilir ve doğru sonuçlara ulaşmanın çok kritik olduğunun bilincindeyiz ve sektördeki her birim sonuçlara gönül rahatlığıyla erişebilsin diye geniş hizmet portföyüyle hareket ediyoruz.

Bu hizmetlerimizden bir tanesi de “Danışmanlık Hizmeti”. En son teknoloji imkanlarımızı bilimsel ve etik kurallar çerçevesinde etkin şekilde kullanıyor, laboratuvar kurmak isteyen hastane ve özel laboratuvar sahiplerine danışmanlık yapıyoruz.

Hastanelerin kapasitelerine özel cihazlar önererek bu cihazları temin ediyor, satın alma işlemini gerçekleştiriyoruz. Kurulum ve çalışmaya başlama süreçlerinde de aktif rol oynuyor, gerekirse alanında uzman ekip arkadaşlarımızla personel desteği veriyoruz.

Kısacası bütüncül bir bakış açısıyla laboratuvar kurma konusundaki her noktada danışmanlık vererek, tüm süreçlerde kolaylık sağlıyoruz.

Tüm bunları, iyi ve ilkeli laboratuvarcılık perspektifimiz doğrultusunda, kendi laboratuvarımızda nasıl en iyisini ve doğrusunu yapmaya çalışıyorsak aynı özveri ve titizlikle yapıyoruz.

Laboratuvarcılık alanındaki yeni gelişmeleri takip ediyor ve yeni yöntemlerin tanı ve tedavi süreçlerine olan katkısını göz önünde bulundurarak çalışıyoruz.

Bu gelişmeleri danışmanlık verdiğimiz hastane ve özel laboratuvarlarla da paylaşıyoruz. Sağlık bakım bütçesi sınırlamaları ve laboratuvar çalışmalarına olan talep artışını göz önünde bulundurarak “en az maliyetle en çok fayda” sunmayı danışmanlığımızın temeli olarak görüyoruz.

Danışmanlık Süreci Adımları

  1. Sizin isteklerinizi anlar, laboratuvarınızla ilgili ihtiyaç ve hayallerinizi dinleriz. Taleplerinizi, ihtiyaçlarınız doğrultusunda değerlendirerek eldeki mevcut imkanlar ile en iyi sonucu almamızı sağlayacak bir konsept eşleştiririz.
  2. Tüm süreci bütün olarak değerlendirir, aldığımız her kararın diğer adımlarda da avantajlı olduğundan emin oluruz. Böylece hem en etkili hem de en ekonomik sonuçları alırız.
  3. Laboratuvar işleyişinin 7/24 devam edebilmesi için değişim süreci boyunca biz de size 7/24 destek veririz. Süreç içinde yaşanabilecek muhtemel mali sorunlar için kriz yönetimi konusunda yardımcı olur, gerekirse konsepti yeniden düzenleriz.
  4. Kurulum işlemlerinden sonra da sizi yalnız bırakmayız. Konseptin talep ve ihtiyaçlarınıza göre işlediğinden emin olmak için bir süre sonuçları gözlemleriz. En yüksek verimliliği aldığınızı garantileriz.
  5. Analitik olarak da üst düzet performans göstermenize yardımcı oluruz. Böylece hızlı veri üretimi sağlayarak laboratuvarınızda oluşabilecek uzun hasta sıralarının önüne geçebilirsiniz.

İş Akışı Çalışmaları

Hastaların ihtiyaç duyduğu her testi tam otomatik şekilde yapmanıza yardım ederiz. Manuel adımları ortadan kaldırarak hataları en aza indirgeriz ve daha hızlı geri dönüş (TAT) almayı sağlarız. Böylece 7/24 hızlı, verimli ve ekonomik şekilde çalışmış olursunuz.

Kapsamlı  Çözümler

Laboratuvar yapıları çok karmaşık yapılardır ve onları anlamak tecrübe gerektirir. Tetra Tıp Laboratuvarı olarak 20 yıldan uzun süredir bu işin içinde olan bir laboratuvarız ve gerekli deneyime sahibiz. Deneyimlerimizi, tüm ihtiyaçlarınızın her zaman aynı kalitede karşılanması, 365 gün boyunca 7/24 hiçbir aksaklıkla karşılaşmamanız için kullanıyoruz.

Entegre Çözümler

Laboratuvarcılık danışmanlığında örnek alımından arşivlemeye kadar tüm süreci kapsayan çözümler üretiyoruz. Tüm işlemleri ve işlemlerin maliyetlerini titizlikle takip ediyor, maliyet yaratan gereksiz işlemleri ortadan kaldırarak en etkin çalışma şeklini oluşturmanızı sağlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda geliştirdiğimiz özel yazılımımızı kullanarak laboratuvar süreçlerinizi hızlı ve verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

 

× Whatsapp Destek Hattı
Bizi Arayın