Bir şey mi arıyorsunuz?

Özel Laboratuvar

Özel Laboratuvar

Tetra Tıp Laboratuvarı olarak, Kadıköy’de 1997’den beri iyi ve ilkeli laboratuvarcılık anlayışıyla, memnuniyet odaklı hizmet veriyoruz. Tıp dünyasındaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek en son teknolojileri kullanıyor, hızlı ve güvenilir teşhis desteği sunuyoruz.

Donanımlı ve alanında uzman sağlık ekibimizle sağlık konusunda  her süreci detaylı olarak yürütüyor ve takip ediyoruz.

Söz konusu insan sağlığı olduğunda bilimsel ve etik kurallar çerçevesinde çalışmanın, her adımda en doğru yöntemleri uygulamanın önemini çok iyi biliyoruz. Laboratuvarımızda bu unsurları uyulması gereken kurallardan ziyade vazgeçilmez birer ilke olarak benimsiyoruz.

Böylece her hizmeti en iyi şekilde sunmak için titizlikle çalışıyoruz, sağlığınıza önem veriyoruz. “İlkeli ve iyi laboratuvarcılık” anlayışımızı işte bu motivasyonlarla besliyor, her geçen gün daha iyisi için çabalıyoruz.

Bilimsel ve etik kurallar çerçevesinde hareket ederek hastalarımıza ve iş ortaklarımıza pek çok hizmeti en iyi şekilde sunabilmek için çalışıyoruz.

Hastalarımıza bireysel olarak sunduğumuz hizmetler dışında; kurumsal firmalara, klinik ve muayenehanelere, hastanelere ve diğer laboratuvarlara verdiğimiz hizmetler de bulunmakta. Ayrıca laboratuvarımız, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan iç ve dış kalite kontrol standartlarına uygun koşulları sağlamakta ve her gün bu koşullar dikkate alınarak çalışmaktadır.

Özel laboratuvar Tetra Tıp’ta kan tahliline dayalı tüm biyokimyasal testleri yapabiliyor, hızlı ve isabetli sonuçlar elde ediyoruz. Alerji testleri, hormon testleri, gıda intolerans testleri, kalp krizi testleri ve hematolojik testlerini de en hijyenik koşullarda gerçekleştiriyor, hastalarımıza iç rahatlığı ve güven sağlıyoruz. Ayrıca gebelik öncesi tetkikler ve gebelik süreçlerinde, bağırsak sağlığı takibinde, vücuttaki vitamin, elektrolit ve minerallerin kontrolünde de hastalarımıza yardımcı oluyoruz. Tüm bu tetkiklerle Türkiye genelinde günde ortalama 3.000 teste kadar çıkmaktayız.

Laboratuvarımızda , Covid-19 Genetik Yatkınlık Testi, HIV, HPV testlerini de en güvenli, hem hastalarımızın hem de çalışanlarımızın sağlığını tehlikeye atmayacak şekilde yapıyoruz. Hijyen konusunda her sağlıkçının olması gerektiği gibi bizler de çok titiz davranıyoruz. Temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerini sık sık tekrarlıyor, almamız gereken tüm önlemleri alıyoruz. Pandemi süresinde ve dışında hijyen her zaman en büyük önceliğimiz.

Tetra Tıp Özel Laboratuvarı’nda tüm test ve tetkik hizmetlerimizle check-up desteği de veriyoruz. Bilmediğimiz veya henüz farkında olmadığımız sağlık sorunlarını ilerlemeden teşhis etmek ve tedavi sürecini kolaylaştırmak için check-up yaptırmak çok büyük önem taşımaktadır.

Yaş ve cinsiyet özelliklerine uygun check-up paketlerimiz sayesinde hastalarımıza sağlıklarını baştan ayağa inceleme ve herhangi bir sorunu hızlıca tespit etme konusunda yardımcı oluyoruz. Sağlık durumuna genel bir bakış atmak büyük bir iç rahatlığını da beraberinde getiriyor.

Özellikle pandemi döneminde evden çıkmadan sağlık tetkiklerini yaptırmak isteyen, evden çıkamayacak durumda olan veya iş yerinden ayrılamadan laboratuvar hizmeti almak isteyen hastalarımıza Evde/İş Yerinde Kan Alma Hizmeti veriyoruz. Donanımlı mobil sağlık ekibimiz bulunduğunuz yere geliyor, hijyenik ve etik kurallar çerçevesinde kan alma işlemlerini tamamlayarak numunelerle birlikte laboratuvara dönüyor. Laboratuvarımızda titizlikle incelenen numuneler en kısa sürede tahlil edilip sonuçlar size online olarak ulaştırılıyor.

Evde Kan Alma Hizmeti haricinde, anlaşmalı olduğumuz kurumsal şirketlere de laboratuvara gelmelerine gerek kalmadan, iş yerinde numune alımı yaparak hizmet veriyoruz. İş yeri hekimimizin gerekli gördüğü testleri yapmak üzere mobil ekibimizle şirkete giderek numuneleri alıyoruz.

Sonuçları ise mümkün olan en hızlı şekilde elde edip online olarak kurumunuza iletiyoruz. Çalışanlar rahatça mesaiye devam edebiliyor, yol ve trafik sıkıntısı olmadan tetkiklerini yaptırabiliyor. Böylece iş akışını bozmadan ve vakit kaybetmeden hızlı sonuçlar alabiliyorsunuz.

Tanısal görüntüleme hizmetlerindeyse, görüntüleme alanında çalıştığımız partner kurumla iletişime geçip hastamız adına randevusunu oluşturuyoruz. Ofisinize özel aracımızla gelip hastamızı görüntüleme merkezine ulaştırıyor ve işlemlerin yapılması sürecinde yanında bulunuyoruz.

Tüm işlemler bittikten sonra hastamızı özel aracımızla çalışma yerine geri götürüyoruz. Bu şekilde çalışanınızın sağlık işlemlerinde yanında olarak her şeyi takip ediyor ve kolaylaştırıyoruz. Kısacası, şirketinizde bir iş yeri hekimi bulundurmak tüm aşamalarda zamandan tasarruf etmenizi ve özel laboratuvar sayesinde güvenli sağlık hizmeti almanızı sağlıyor.

Hizmetlerimizle erişebildiğimiz her noktaya bilimsel ve etik olarak doğru yöntemleri ve en güvenli test sonuçlarını ulaştırmayı hedefliyoruz. Tetra Tıp Laboratuvarı olarak, Muayenehanede Laboratuvar Hizmeti ile yalnızca hastalarımız için değil sağlık çalışanları için de hayatı kolaylaştırmaya çalışıyoruz.

Bu hizmetimizle, klinisyenlerimize tamamen ücretsiz bir şekilde destek veriyoruz. Hem hekimler hem de hastaları için konforlu ve güvenilir bir sağlık hizmeti sunarak test ve tanı koyma süreçlerini kolaylaştırıyoruz. Böylece hem psikolojik hem de fiziksel olarak yorucu olan bu işlemlerin yükünü hafifletmiş, doktor ve hastalara destek olmuş oluyoruz.

Bir diğer özel laboratuvar hizmetimiz ise “danışmanlık”. İyi ve ilkeli laboratuvarcılık anlayışımızı sağlık sektörünün her alanına yaymaya çalışıyoruz. Bu nedenle hastanelere, diğer özel laboratuvar sahiplerine ve laboratuvar kurmak isteyenlere 20 yılı aşkın tecrübemize dayanarak danışmanlık veriyoruz.

Hastanelerin kapasitelerine özel cihazlar önererek bu cihazları temin ediyor, satın alma işlemini gerçekleştiriyoruz. Kurulum ve çalışmaya başlama süreçlerinde de aktif rol oynuyor, gerekirse alanında uzman ekip arkadaşlarımızla personel desteği veriyoruz. Kısacası bütüncül bir bakış açısıyla laboratuvar kurma konusundaki her noktada danışmanlık vererek, tüm süreçlerde kolaylık sağlıyoruz.

Kendi laboratuvarımızda nasıl her şeyin en iyisini ve doğrusunu yapmaya çalışıyorsak diğer meslektaşlarımıza da aynı özveri ve titizlikle yardımcı oluyoruz.

Laboratuvarcılık alanındaki en yeni gelişmeleri takip ediyor ve yeni yöntemlerin tanı ve tedavi süreçlerine olan katkısını göz önünde bulundurarak çalışıyoruz. Bu gelişmeleri danışmanlık verdiğimiz hastane ve özel laboratuvarlarla da paylaşıyoruz.

Sağlık bakım bütçesi sınırlamaları ve laboratuvar çalışmalarına olan talep artışını göz önünde bulundurarak “en az maliyetle en çok fayda” sunmayı danışmanlığımızın temeli olarak görüyoruz.

Danışmanlık sürecimizde, sizin isteklerinizi anlar, laboratuvarınızla ilgili ihtiyaç ve hayallerinizi dinleriz. Taleplerinizi, ihtiyaçlarınız doğrultusunda değerlendirerek eldeki mevcut imkanlar ile en iyi sonucu almamızı sağlayacak bir konsept eşleştiririz. Tüm süreci bütün olarak değerlendirir, aldığımız her kararın diğer adımlarda da avantajlı olduğundan emin oluruz.

Böylece hem en etkili hem de en ekonomik sonuçlar alırız. Laboratuvar işleyişinin 7/24 devam edebilmesi için değişim süreci boyunca biz de size 7/24 destek veririz. Süreç içinde yaşanabilecek muhtemel mali sorunlar için kriz yönetimi konusunda yardımcı olur, gerekirse konsepti yeniden düzenleriz.

Kurulum işlemlerinden sonra da sizi yalnız bırakmayız. Konseptin talep ve ihtiyaçlarınıza göre işlediğinden emin olmak için bir süre sonuçları gözlemleriz. En yüksek verimliliği aldığınızı garantileriz. Analitik olarak da üst düzet performans göstermenize yardımcı oluruz. Böylece hızlı veri üretimi sağlayarak laboratuvarınızda oluşabilecek uzun hasta sıralarının önüne geçebilirsiniz.

İş akışı çalışmalarımızla, hastaların ihtiyaç duyduğu her testi tam otomatik şekilde yapmanıza yardım ederiz. Manuel adımları ortadan kaldırarak hataları en aza indirgeriz ve daha hızlı geri dönüş  almayı sağlarız. Böylece 7/24 hızlı, verimli ve ekonomik şekilde çalışmış olursunuz.

Kapsamlı 360 çözümlerimizle, tüm ihtiyaçları her zaman aynı kalitede karşılamaya, 365 gün boyunca 7/24 hiçbir aksaklıkla yaşamamanızı sağlamaya çalışıyoruz. Entegre çözümlerimizle ise, laboratuvarcılık danışmanlığında örnek alımdan arşivlemeye kadar tüm süreci kapsayan çözümler üretiyoruz. Tüm işlemleri ve işlemlerin maliyetlerini titizlikle takip ediyor, maliyet yaratan gereksiz işlemleri ortadan kaldırarak en etkin çalışma şeklini oluşturmanızı sağlıyoruz.

Tüm bu hizmetlerimizi insan sağlığını ön planda tutarak veriyoruz. Teknolojik gelişmeleri, dünyada sağlık alanındaki gelişme ve yenilikleri takip ederek laboratuvarımızda en iyi ve doğru şekilde uygulamaya çalışıyoruz. Profesyonel ve alanında uzman kadromuz, her hastayla yakından ilgilenerek mümkün olan en doğru ve hızlı sonuçlarla onların güvenini kazanıyor.

Testlerimizin hepsini ulusal ve uluslararası iç ve dış kalite kontrol sistemlerince denetlenen laboratuvarımızda, etik kurallar çerçevesinde, iyi ve ilkeli laboratuvarcılık prensiplerimizden ödün vermeden gerçekleştiriyoruz.

20 yılı aşkın süredir sektörde olan özel laboratuvar olarak hedefimiz, hizmetlerimizi daha da genişletmek ve daha çok insana ulaşarak iyi ve ilkeli laboratuvarcılık anlayışını yaymak. Bu nedenle, birlikte çalıştığımız iş ortaklarımıza, anlaşmalı şirketlerimize ve doktorlarımıza da en iyi şekilde destek vermeye çalışıyor, her geçen gün kendimizi de geliştirerek hizmet verdiğimiz herkesin yüzünü güldürüyoruz.

Hayattaki en büyük hazinemizi korumak için çabalayan sağlık çalışanlarına laboratuvarcılık hizmetlerimizle destek olabilmek, bir dakikanın bile çok önemli olduğu teşhis aşamasının hızlanmasında ve kolaylaşmasında etkili olmak bizim için de en büyük mutluluk.

× Whatsapp Destek Hattı
Bizi Arayın